Ela Otel Ekipmanları & Gıda Ürünleri Hakkımızda

2010 yılında Ela Atlı Otel Ekipmanları ve Gıda ismi ile faaliyetlerine başlayan firmamız, otel ekipmanları sektöründe uzmanlaşarak, yaptığı atılımlar ve sektörün hizmetine sunduğu 50.000'den fazla ürün çeşidi ile sektörün yenilikçi ve lider firmaları arasına kısa zamanda girmiştir.

Firmamız Alanya Konaklı bölgesinde yer alan merkez ofislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Otel Ekipmanları, Proje Hazırlama ve Tamamlama, Üretim Teknolojileri ve Yöntemleri, Özel Ekipman Üretimi, Buklet Malzemeleri, Sarf Malzemeleri, Dondurulmuş Gıda, Bakliyat ve daha bir çok ürün ile kendini sürekli yenilemektedir. Bu süreçte sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübelerini müşterileri ile paylaşan firmamız profesyonelce hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız sektörde sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda her türlü teknik ve teknolojik imkanlara sahip olarak hizmet sunmuştur. Her zaman kaliteli depolama tesisleri kullanılmakta ve artı -eksi dolap teknolojilerinde ürünler muhafaza edilmektedir. Müşterilerimize güvenilir, sağlıklı ve en steril şekilde transfer araçlarımız ile ulaştırılmaktadır.  

 

Ela Atlı Otel Ekipmanları ve Gıda olarak yıllar içerisinde en  iyi firmaları, markaları ve kaliteli ürünleri turizmin işletmeleriyle buluşturarak, ticaret hayatının içinde güvenilir bir işletme olurken, Türk turizminin gelişmesinde övüneceğimiz bir başarının da haklı onurunu yaşıyoruz ve diyoruz ki ” Stardartın dışındayız”